طراحی سایت | طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت …

یک سایت یا وب سایت مجموعه ای از صفحات وب مرتبط با نام دامنه ی مشترک است که با بازدید از صفحه ی خانه (Home Page) بصورت عمومی قابل دسترسی هستند. وب سایت ها می توانند توسط افراد, گروه ها, سازمان ها و… برای اهداف متفاوتی نظیر آموزش, سایت های شبکه های اجتماعی, تجارت الکترونیکی و… ایجاد شوند.

 

 

صفحات وب معمولا شامل ترکیبی از متن و رسانه های دیگر است. با این حال هیچ قانونی برای چگونگی محتوای یک وب سایت وجود ندارد.

اکثر وب سایت ها یک الگوی استاندارد را برای ایجاد صفحه ی خانه ی خود که دسته های مختلف موضوعات خود را به آن لینک می کنند, دنبال می کنند.

اصولا وب سایت ها با توجه به محتوا توسط دامنه های سطح بالا دسته بندی می شوند و پسوند می گیرند. برای مثال وب سایت های نماینده ی دولت : gov. , وب سایت های مراکز آموزشی و تحصیلی : edu. , سازمان های غیر انتفاعی: org. , وب سایت های تبلیغاتی: com. , وبسایت های اطلاعاتی: info. امروزه با اینکه این پسوند ها هنوز هم استفاده می شند اما ارتباط چندانی با محتوای وب سایت ها ندارند. در حال حاضر پسوند com. همراه با پسوند های خاص هر کشور (.ir) محبوب ترین پسوند های دامنه هستند.

برای مشاهده ی یک وب سایت شما به یک مرورگر نیاز دارید. (نظیر Chrome, IE, Firefox و…)

برای بازکردن وب سایت باید URL آن را در نوار آدرس وارد نمایید, سپس شما وارد صفحه ی خانه ی آن وب سایت خواهید شد.

در صورتیکه URL سایت را نمی دانید, می توانید از یک موتور جستجوگر (نظیر Google,Bing و…) استفاده کنید.

 

توسعه ی وب …

توسعه ی وب عبارتیست که به فرایند ایجاد یک وب سایت اشاره دارد. این فرایند میتواند توسعه دادن یک صفحه وب ساده به مجموعه ای از صفحات پیچیده باشد.

توسعه ی وب شامل انجام اقداماتی هم در سمت کاربر و هم در سمت سرور است که برخی از آنها عبارتند از : طراحی وبسایت , تولید محتوا, برنامه نویسی, امنیت شبکه و…

 

توسعه وب سایت

.

 

اهمیت وب سایت بر کسب و کار

امروزه مردم و شرکت ها برای کسب اطلاعات از اینترنت استفاده می کنند. اگر شما در دنیای تجارت هستید, لازم است از طریق ایجاد یک وب سایت, اطلاعات مربوط با خدمات و محصولاتی که ارائه می کنید در اختیار مشتری قرار دهید .

ایجاد یک وبسایت از جهات مختلفی حائز اهمیت است که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم :

1.کم هزینه بودن از نظر تبلیغات و امکان بازاریابی موثر آنلاین

2.افزایش رضایت مشتریان : دسترسی و خرید راحتتر و سریعتر مشتریان از وبسایت نسبت به فروشگاه فیزیکی, رضایت آنها را نسبت به کسب و کار شما افزایش می دهد.

3.افزایش مشتریان : یک وبسایت دامنه ی مشتریان شما را از محلی به شهری, و در برخی مواقع به جهانی گسترش می دهد.

4.دسترسی 24 ساعته ی کاربران به وبسایت: مشتریان شما می توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به وبسایت محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

5.بررسی اطلاعات : شما از طریق وبسایتتان می توانید اطلاعاتی نظیر تعداد بازدیدکنندگان از وبسایت, تعداد مشتریانی که به شما پیام یا ایمیل ارسال کردند, میزان فروش و… را مشاهده و بررسی کنید.

6.افزایش اعتبار فروشگاه نزد مشتریان

7.افزایش مشتریان ثابت و بلند مدت

هدف از طراحی وب سایت دو زبانه

وب سایت دو زبانه یا چند زبانه وب سایتی است که محتوای آن به چند زبان نوشته شده باشد. اطلاعاتی که نمایش داده می شود یکسان است اما طوری برای کاربران متفاوت طراحی شده اند که مناسب آنهاست.

از جمله فواید وبسایت دو زبانه میتوان به افزایش مشتریان و کاربران وبسایت , قرار گرفتن وبسایت در موتورهای جستجوگر متفاوت و بازاریابی موثر اشاره کرد.