اکانت 14 میلیون از مشتری حکومتی امریکا لو رفت!

GOVLMENTMENT PAYMENT EXP

GOVLMENTMENT PAYMENT EXP

 

خدمات پرداختی دولتی از کمپانی  GOVLMENTMENT PAYMENT EXP است ، به پردازش پرداخت الکترونیکی کارت اعتباری و بدهی از طرف مصرف کنندگان برای نهادهای دولتی در ایالات متحده است.

این خدمات پرداختی مانند دادن  سرویس ارتباطی به زندانی ها , پرداخت پردازش به حسابهای تلفن و کامیون، تعهدات مشروط، پرداخت جبران خسارت، هزینه های نظارت الکترونیکی، پرداخت ترافیک و جریمه های کیفری، هزینه های بکسل و پافشاری، هزینه های ثبت، حمایت عمومی کودکان، مالیات بر املاک، ارائه می دهد.

و ارزیابی پرداخت ها و طیف وسیعی از پرداخت ها به بخش های درآمد و خزانه داران  این شرکت GOVLMENTMENT PAYMENT EXP  است .

همچنین خدماتی نظیر پردازش وجه نقد را با استفاده از اعتبار ارائه می دهد.

بسیاری از سازمان های دولتی و فدرال ها در کمپانی Government Payment Service Inc   عضو هستند.

که تمام  پرداخت الکترونیکی خود را از قبیل جریمه های رانندگی و جریمه های دادگاه و….. را  از این سایت واریز یا تسویه میکردند.

که معلوم شده است که اطلاعات اکانت  14 میلیون از مشتری ها که اسم , ادرس, شماره تلفن و کارت اعتباری 4 رقمی که مربوط به سال 2012 بوده ,لو رفته است.

بر اساس گزارش  KrebsOnSecurity ا  آمده است که سایت مذکور در روز 14 سپتامبر از دسترس خارج شده است و سپس مشاهده شده است که اطلاعات اکانت 14 میلیون نفر قابل مشاهده  است.

کمپانی  Securus TechnologieS  که در اوایل سال 2018 از کمپانی Government Payment Service Inc  خریداری کرده بود گفته است از همان زمان مشکل ها شروع شده است.

و این کمپانی که مالک جدید دادن  سرویس ارتباطی به زندان ها است بار ها اطلاعات و دیتا ان لو رفته است و از سمت حکومت امریکا کورد انتقاد قرار گرفته است.

گرداورنده مطلب : الهه چهارراهی _کارشناس نرم افزار | شرکت مهرسانا _ اخبار فناوری اطلاعات

درباره شرکت فناوری اطلاعات مهرسانا

ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت ، گرافیک ، برنامه نویسی و تولید محتوای آموزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *