استخدام و کارآموزی

طراحی سایت در کرج

کارآموزی چیست ؟


کارآموزی یک نوع نظام آموزشی است که در آن به کارآموزان با توجه به علایق و استعدادشان ، در زمینه درخواستی آموزش داده می‌شود. دوره‌های کارآموزی شامل دانشجویان ، علاقه مندان و یا آموزش به افرادی که به دنبال مجوز برای فعالیت در یک حرفه هستند، می‌شود . کارآموزان، مهارت‌های مورد نیاز در پیشه خود را در دوره‌های کارآموزی می‌آموزند.
آموزش‌های دورهٔ کارآموزی، در حین کار برای یک کارفرما که آموزش کارآموز را برعهده دارد انجام می‌گیرد؛ در عوض آن، کارآموزان نیز پس از کسب مهارت‌های لازم، برای مدت معینی که بر روی آن با کارفرما به توافق رسیده‌اند، کار خود را در محل یا مراجع دیگر مورد نظر خود ، ادامه می‌دهند. به منظور پیشرفت بیشتر در دوره‌ها، آموزش‌های خصوصی و مستقیم توسط کارشناس مربوطه به کارآموز داده می شود تا علاوه بر تجربیات ، با به روز ترین دانش های تخصص مورد نظر آشنا شوند .

کارآموزی طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج

پذیرش کارآموز


این شرکت جهت افزایش سطح دانش علاقه مندان و دانشجویان و ایجاد فضای مناسب برای ورود این عزیزان در این حرفه و بازار آماده به جذب کارآموز می باشد در این بابت یک تیم کارشناس مجرب به آموزش های حرفه ایی در تمامی گرایشات فناوری اطلاعات اعم از طراحی سایت ، زبان های برنامه نویسی تحت وب ، برنامه نویسی اندروید ، گرافیک رایانه ایی و دیگر گرایشات آماده آموزش در هر سطحی از مقدماتی تا پیشرفته می باشند و در تلاش هستند که به روز ترین اطلاعات و مطالب آموزشی را از معتبر ترین منابع جمع آوری کنند تا با کیفیت هر چه بهتر این دانش رو خدمت این عزیزان ارائه دهند تا در آینده کارشناسانی مجرب و با تجربه را وارد بازارکار کرده و شیوه های کسب و کار آنلاین و قوانین کار را به خوبی درک و لمس کنند که بتوانند به طور جد برای خود و کشور مفید تر از قبل واقع باشند.

طراحی سایت در کرج

دوره های کارآموزی


شرکت پویا پرداز رایان مهرسانا در هر زمینه از این عرصه گسترده فناوری و اطلاعات به درخواست متقاضیان آماده بر گزاری دوره های کارآموزی می باشد .
برخی از دوره های کارآموزی در این واحد عبارت اند از : طراحی وب سایت ، برنامه نویسی UI ، برنامه نویسی PHP ، برنامه نویسی اندروید ، گرافیک رایانه ایی و دیگر تخصص ها ، که از این بین پر مخاطب ترین دوره مربوط به دوره کارآموزی طراحی وب سایت می باشد .

طراحی صفحات وب سایت نیازمند دانش زبان های برنامه نویسی متعددی می باشد که هرکدام بخشی از سایت را تکمیل می کند به عنوان مثال زبان هایی HTML , CSS , JS , Jquery  در بخش ظاهری وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند و زبان های قدرتمند دیگری همچون PHP , Asp.net و غیره جهت ساخت و تولید سیستم مدیریت محتوای یک وب سایت و نرم افزار های تحت وب  وجود دارد ، و اما در مرحله اول یک طراح وب سایت علاوه بر داشتن اطلاعات برنامه نویسی الزامی هست با گرافیک رایانه ایی نیز تا حدی آشنایی داشته باشد ، به عنوان مثال شناخت رنگ ها تاثیر آن ها در روانشناسی ، ایجاد تصاویر ثابت و متحرک در طراحی بر پایه اصول رابط کاربری یک وب سایت نقش مهمی رو ایفا خواهد کرد.

امروزه سیستم های مدیریت محتوای قدرتمندی همچون جمولا و وردپرس این امکان را به طراحان وب سایت داده اند که با حداقل دانش برنامه نویسی بتوانند یک وبلاگ را به مرحله اجرا در بیاورند ، با این حال داشتن اطلاعات در زمینه برنامه نویسی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و بدیهی است که کارشناسان سیستم های مدریت محتوای آماده ، با دانش برنامه نویسی ، بسیار موفق تر از افرادی هستند که از این دانش برخوردار نیستند و همچنین در مبحث امنیت پایگاه داده و مدیریت هاستینگ و مقابله با هک و بهینه سازی وب سایت در زمینه سئو ، نکات و ترفندهای بسیاری می باشد که می بایست مورد بحث قرار گیرد


🔎 راهنما : جهت پذیرش در دوره کارآموزی این شرکت، در قدم اول داشتن آشنایی با سیستم وردپرس الزامی خواهد بود، در غیر این صورت اگر هیچگونه آشنایی و تسلطی در این حرفه ندارید و علاقمند به یادگیری طراحی وب سایت از سطح مقدماتی تا پیشرفته می باشید، می توانید از سامانه آموزش آنلاین در این راستا استفاده نمایید.

جهت شرکت در دوره آموزشی و یا کارآموزی از طریق گزینه مربوط وارد شوید